قبل از درخواست سخنرانی مطالعه کنید

آیا می‌توانیم از شما برای حضور در پادکست و یا سخنرانی دعوت کنیم؟

سخنرانی عمومی و انتقال تجربه یکی از علاقه‌ها و مهارت‌های من است. پس حتما خوشحال می‌شوم در رویداد شما سخنران مجازی باشم و یا زمانی که در ایران هستم حضوری سخنرانی کنم. همچنین خوشحال خواهم بود میهمان یک اپیزود از پادکست شما نیز باشم.

در چه زمینه‌های می‌توانیم شما را برای سخنرانی و یا پادکست دعوت کنیم؟

زمینه‌های مورد فعالیت و علاقه من یعنی کارآفرینی و توسعه کسب و کار، بهره‌وری و رشد شخصی یا تیمی، و تغییر و رشد مسیر شغلی و تحصیلی علوم و مهندسی مواردی هستند که توانایی و علاقه به سخنرانی و یا شرکت در پادکست را دارم.

آیا می‌توانیم از شما برای تدریس دعوت کنیم؟

من کمتر فرصت می‌کنم به طور جامع در دوره‌ها تدریس کنم مگر اینکه دوره شما و مخاطبانش هدف خاصی را دنبال کرده و در جهت برنامه و اهداف من باشد. برای کشف این موضوع می‌توانید از طریق فرم آن را با من در میان بگذارید.

در چه موضوعاتی می‌توانیم از شما برای تدریس دعوت کنیم؟

من در زمینه‌های فعالیت این وبسایت توانایی و علاقه به تدریس دارم. همچنین به دلیل سابقه تکنولوژی و علاقه و تجربه در کسب و کار، علاقه‌مند به تدریس در موضوع بازاریابی داده-محور می‌باشم.

تحصیلات و تخصص شما چیست؟

من کارشناسی و کارشناسی‌ارشد را در رشته‌های الکترونیک و مخابرات در ایران تحصیل کردم و سپس دکتری را در رشته کامپیوتر و در ایرلند گذراندم. نیمی از بیش از ۲۰ سال سابقه کاریم را در دانشگاه در ایران و ایرلند و نیمی دیگر را در صنایع تکنولوژی‌های بالا و هوش مصنوعی در استارتاپ‌ها و شرکت‌هایی چون اینتل گذراندم.

شما به من کمک بسیاری کرده‌اید، چطور می‌توانیم از شما قدردانی کنیم؟

بسیار خوشحالم که توانستم به شما کمکی بکنم. می‌توانید در صفحه درباره‌ی من دیدگاه‌تان را بنویسید. همچنین می‌توانید با خرید هر یک از دوره‌ها  یا کتاب‌ها  از من حمایت کنید. یا حتی می‌توانید من را به قهوه میهمان کنید.