دوستان عزیز و همراهان گرامی

❤️ من علیرضا دهقانی هستم. به وب‌سایت من خوش آمدید ❤️

در همه سال‌های تحصیلات دانشگاهی و کار در ایران، و سپس مهاجرت 🧳 برای تحصیلات دکتری و کار در محیط‌های بین‌المللی دانشگاهی و صنعتی 💼، همواره به دنبال مطالعه و یادگیری بوده‌ام 📚. این مسیر بیش از ۲۰ ساله مملو از فراز و نشیب‌ها، موفقیت‌ها، و شکست‌هایی بوده است که البته برایشان هزینه‌های زیادی پرداخت کرده‌ام ⏲️💰. این تجربیات ارزشمند حامل درس‌هایی هستند 🧔💪 که مایلم در این وب‌سایت، مشتاقانه، آنها را با شما در میان بگذارم تا بتوانید در مسیر زندگی‌تان از آنها استفاده کنید. تجربه‌هایی از جنس‌:

✨ تحصیل و تدریس در مقاطع تحصیلی مختلف و سیستم‌های آموزشی متنوع داخلی و خارجی.
✨ حضور چندین ساله در فضای کارآفرینی داخلی و خارجی توأم با شکست‌ها و موفقیت‌های زیاد.
✨ مصاحبه و کار با بیش از ۱۵۰ نیروی متخصص در ایران و شرکت‌های بین‌المللی.
✨ کار در استارتاپ‌ها و شرکت‌های بین‌المللی بزرگ همچون اینتل.

در این وب‌سایت من را به عنوان یک بلاگر حوزه بهره‌وری  💼 و مسیر شغلی 🧑‍💻، و همچنین یک مشاور مجازی 🧔 خواهید شناخت. من، با تکیه بر دانش و تجربیاتم، به شما در ایجاد تغییر و رشد در مسیر تحصیلی‌  🎓، شغلی  🛵، و موفقیت در مسیر کارآفرینی‌تان  👔 کمک می‌کنم. به شما می‌آموزم چگونه بهره‌وری  🎯 را در کار و زندگی‌تان بالا ببرید.

من عمیقاً باور دارم “ما کار می‌کنیم که زندگی کنیم” 🎖، و زندگی نمی‌کنیم که کار کنیم 🧩. یادمان باشد خوشحالی مهمترین هدف کار و زندگی است  🍀. لطفاً با من، آموخته‌ها، و تجربیاتم همراه شوید.

از طریق لینک‌های زیر من را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی مختلف پیدا و دنبال کنید. برای تماس بامن، همکاری با من، و یا درخواست سخنرانی می‌توانید به منوی پایین صفحه مراجعه کنید.

Alireza Dehghani

دیدگاه‌های دیگران درباره‌ی نورندبوک

میثم زرگرپور

مشاور و منتور کسب و کار
بنیان‌گذار پادکست” 10 صبح”

در روزگاری که هرکسی که مقداری زبان (اغلب انگلیسی) بلد است، خودش را شایسته‌ ترجمه‌کردن می‌داند، با انبوهی کتاب ترجمه شده روبرو هستیم که فهم‌شان آنقدر دشوار است که هیچ‌چیز خاصی به مخاطب اضافه نمی‌کند. در چنین شرایطی نورندبوک دست به کار بزرگی زده و ترجمه‌ مناسبی از کتاب‌های معتبر و پر فروش ارائه می‌دهد. داشتن مجوز ترجمه و انتشار از صاحب اصلی اثر نیز نکته‌ دیگری است که نورندبوک را از دیگر گروه‌های مشابه متمایز می‌کند.

کتایون سپهری

مشاور و منتور کسب و کار
مدیر شتابدهنده منش”

نورندبوک یکی از معدود انتشاراتیه که بنیان‌گذار و تیم متخصصش؛ از فعالین اکوسیستم استارتاپی نه تنها در ایران بلکه در سطح بین‌المللی هستن و کتاب‌هایی که برای ترجمه و نشر انتخاب می‌کنن، مبتنی بر آخرین مسائل و از به‌روزترین مطالب این حوزه‌ست برای من باعث افتخاره که با این مجموعه آشنا هستم، بی‌صبرانه منتظرم که کتاب‌‌های جدیدشون رو بخونم و عضوی از خانواده نورندبوک باشم. براتون آرزوی موفقیت و نقش‌آفرینی اثربخش در توسعه کارآفرینی این کهن‌دیار دارم

ایبوک افزایش بهره‌وری در کارها به روش جی‌تی‌دی