قبل از تماس مطالعه کنید

چطور می‌توانم کتاب‌های شما را تهیه کنیم؟

من ۵ جلد کتاب ترجمه‌شده از کتاب‌های پرفروش دنیا به نام‌های ماشین محتوا، خلق یا نفرت، بازاریابی هکر رشد، اشتباه موفق، و کارآفرین ناب دارم که در ۴ تای اول آنها چاپ شده که از طریق وبسایت نورندبوک می‌توانید آنها را تهیه کنید.

آیا در زمینه ترجمه کتاب می‌توانید با ما همکاری کنید؟

همکاران من در نورندبوک کلیه خدمات تهیه و آماده‌سازی کتاب از انتخاب کتاب پرفروش، تا خرید کپی‌رایت، ترجمه، ویراستاری، صفحه‌آرایی در این‌دیزاین، طراحی روی جلد، گرفتن مجوزهای قبل از نشر، و چاپ کتاب را انجام می‌دهند. اگر قصد آماده‌سازی کتابی را دارید حتما به من پیامی ارسال کنید تا شما را به مدیر نشر نورندبوک متصل کنم.

شما به من کمک بسیاری کرده‌اید، چطور می‌توانیم از شما قدردانی کنیم؟

بسیار خوشحالم که توانستم به شما کمکی بکنم. می‌توانید در صفحه درباره‌ی من  دیدگاه‌تان را بنویسید. همچنین می‌توانید با خرید هر یک از دوره‌ها  یا کتاب‌ها  از من حمایت کنید. یا حتی می‌توانید من را به قهوه میهمان کنید.

در چه زمینه‌هایی می‌توانیم با شما جلسه مشاوره داشته باشیم؟

با من می‌توانید در زمینه‌های کارآفرینی و توسعه کسب و کار ، بهره‌وری و رشد شخصی یا تیمی، و تغییر و رشد مسیر شغلی و تحصیلی علوم و مهندسی درخواست مشاوره کنید.

آیا می‌توانیم با شما مشاوره تخصصی داشته باشیم؟

بله حتماً، لطفاً صفحه مشاوره  را ببینید. من بسته‌های مشاوره مشخصی را به شما پیشنهاد می‌دهم که می‌توانید در آن صفحه آنها را مطالعه کرده و درخواست مشاوره خودتان را ثبت کنید.

آیا می‌توانم یک جلسه مشاوره با شما داشته باشم؟

بله حتماً، اگر بسته‌های مشاوره مورد نیاز شما نیست و می‌خواهید تنها یک جلسه با من جلسه مشاوره و کوچینگ داشته باشید می‌توانید از طریق فرم موجود در صفحه مشاوره  درخواست‌تان را ثبت کنید.

آیا امکان داشتن جلسه مشاوره رایگان با شما هم وجود دارد؟

من در راستای فرهنگ کارآفرینی، که معتقد به کمک به دیگران است، ۲ بازه نیم‌ساعته در هفته را برای مشاوره رایگان به دانشجویان یا کسانی که هزینه مشاوره را ندارند اختصاص داده‌ام. اگر این شرایط را دارید می‌توانید از طریق تقویم مشاوره رایگان من جلسه مشاوره‌تان را رزرو کنید.

شما کدامیک از منتور، کوچ، مشاور، یا راهنما هستید؟

در مواردی تخصصی ارائه شده در این وب‌سایت، من خودم راه را طی کرده‌ام پس نقش منتور را برای شما بازی می‌کنم. همچنین به شما کمک می‌کنم خودتان و راه را بهتر ببینید پس من کوچ هم هستم. من کمتر نقش مشاور (Consultant) را دارم، اما بسته به موضوع و زمینه کار شما می‌توانم برایتان راهنما (Advisor) باشم.

آیا می‌توانیم از شما برای تدریس دعوت کنیم؟

من کمتر فرصت می‌کنم به طور جامع در دوره‌ها تدریس کنم مگر اینکه دوره شما و مخاطبانش هدف خاصی را دنبال کرده و در جهت برنامه و اهداف من باشد. برای کشف این موضوع می‌توانید از طریق فرم آن را با من در میان بگذارید.

در چه موضوعاتی می‌توانیم از شما برای تدریس دعوت کنیم؟

من در زمینه‌های فعالیت این وبسایت توانایی و علاقه به تدریس دارم. همچنین به دلیل سابقه تکنولوژی و علاقه و تجربه در کسب و کار، علاقه‌مند به تدریس در موضوع بازاریابی داده-محور می‌باشم.

آیا می‌توانیم از شما برای حضور در پادکست و یا سخنرانی دعوت کنیم؟

سخنرانی عمومی و انتقال تجربه یکی از علاقه‌ها و مهارت‌های من است. پس حتما خوشحال می‌شوم در رویداد شما سخنران مجازی باشم و یا زمانی که در ایران هستم حضوری سخنرانی کنم. همچنین خوشحال خواهم بود میهمان یک اپیزود از پادکست شما نیز باشم.

در چه زمینه‌های می‌توانیم شما را برای سخنرانی و یا پادکست دعوت کنیم؟

زمینه‌های مورد فعالیت و علاقه من یعنی کارآفرینی و توسعه کسب و کار، بهره‌وری و رشد شخصی یا تیمی، و تغییر و رشد مسیر شغلی و تحصیلی علوم و مهندسی مواردی هستند که توانایی و علاقه به سخنرانی و یا شرکت در پادکست را دارم.

تحصیلات و تخصص شما چیست؟

من کارشناسی و کارشناسی‌ارشد را در رشته‌های الکترونیک و مخابرات در ایران تحصیل کردم و سپس دکتری را در رشته کامپیوتر و در ایرلند گذراندم. نیمی از بیش از ۲۰ سال سابقه کاریم را در دانشگاه در ایران و ایرلند و نیمی دیگر را در صنایع تکنولوژی‌های بالا و هوش مصنوعی در استارتاپ‌ها و شرکت‌هایی چون اینتل گذراندم.

دوره‌های شما در چه زمینه‌ای هستند و چطور می‌شود آن‌ها را تهیه کرد؟

من در زمینه‌های فعالیت این وبسایت دوره‌های آموزشی ویدیویی و حضوری را در صفحه دوره‌ها ارائه می‌کنم. می‌توانید با سر زدن به این صفحه دوره را مطالعه کرده و در آن‌ها شرکت کنید. دوره‌های ویدیویی و حضوری همراه با پشتیبانی و پاسخ به پرسش‌های دانشجویان می‌باشد.

چرا باید نوشته‌های شما را دنبال کنیم و ایمیل هفتگی دریافت کنیم؟

نوشتن مهارت و علاقه وافر من است. از این روی بسیاری از تجربیات و دانشم را از طریق صفحه نوشته‌ها با شما به اشتراک می‌گذارم. همچنین هفته‌ای یک ایمیل برای شما ارسال می‌کنم و در نکات رشد و بهره‌وری را برای شما ارسال می‌کنم. احترام به حریم شخصی شما برای من بسیار مهم بوده و هر وقت که خواستید می‌توانید از لیست ارسال ایمیل خارج شوید.

 آیا منابعی رایگانی در این وبسایت ارائه می‌دهید؟

من چکیده بسیاری از تجربیات و دانشم در زمینه موضوعات این وبسایت را در قالب ایبوک در صفحه منابع  به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌‌دهم. حتماً به این صفحه سر زده و از منابع آن بهره‌مند شوید.